Abant’ta Tatil

TABİATIN KALBİNDE BİR YER

Doğa ve huzur burada sizlerle.

Abant Camping'de Tatil Keyfi

Türkiye’nin doğal güzelliklerinin başkenti Bolu’da bilinen en güzel doğal parklardan biride Abant’tır. Bolu’yu gezdim diyebilmek için mutlaka Abant’ı görmeniz gerekir. Abant Gölü’ne nazır kamp alanımızda karavan evlerimizle farklı bir tatil deneyimi yaşamak, sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmek için size şahane bir tatil teklifimiz var. Abant’ı ve eşsiz doğasını bizimle birlikte yaşayın.

BOLU'YU YAKINDAN TANIYIN

TAZE BİR NEFES

Yoğun kent hayatından sıkıldınız mı? İş temposu ve şehrin kalabalığı sizi boğuyor mu? Bütün bu sıkıcı ortamdan uzaklaşıp taze bir nefes almak için tek yapmanız gereken Abant Camping’e gelmek. Doğanın koynunda tazelenmek için Abant’ı bizimle yaşayın.

ABANT’TA AŞK BAŞKADIR

Her mevsim ayrı güzellikleri saklayan Abant’ta aşk başkadır. Bu eşsiz doğada sevdiklerinizle geçirdiğiniz her an unutulmaz. Yeni bir maceraya hazır mısınız?

EŞSİZ MANZARA

Abant Gölü’nün muhteşem manzarasını izleyebileceğiniz bu eşsiz doğayı yaşayabileceğiniz harika bir olanak sunuyoruz. Tek başınıza kahvenizi yudumlayıp kendi sesinizi dinlemek ya da dostlarınızla bu muhteşem manzaranın keyfini çıkartmak için harika bir fırsata Abant Camping’le sahipsiniz.

KEYİFLİ SOHBETLER

Kamp alanımızda bulunan Restoranımızda şömine başında dostlarınızla sohbetin keyfini çıkartın. Birbirinden farklı menü seçenekleriyle yöresel ve muhteşem lezzetlerin tadını bizimle yaşayın.

Geçirdiğim en iyi tatillerden biriydi. Doğa, huzur ve iyi hizmet birleşince tatilden bambaşka biri olarak dönüyorsunuz.
Sıla Candaş
Misafir