DÖRT MEVSİM ABANT

Temiz hava, bol oksijen, masmavi bir gökyüzü, yemyeşil bir orman ve büyüleyici bir göl manzarası… Tüm bu güzellikleri bir arada yaşayabileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz; Abant. Bolu il sınırları içerisinde bulunan Abant, kalabalık şehirlerin gürültüsünden ve karmaşasından bunalanları, sonsuz doğal güzellikleri ile kucaklıyor. Özellikle hafta sonlarının vazgeçilmez kaçış rotalarından biri olan Abant, hem ruhunuzu dinlendirebileceğiniz, hem de çeşitli doğa aktivitelerine katılarak keyfinize keyif katabileceğiniz güzide adreslerden biri.

Doğa tutkunları için Abant, dört mevsimin de tadının doyasıya çıkarılabileceği bir yer. Kışın bembeyaz karların içinde huzuru ararken, yazın göl kenarında enerji depolayabilirsiniz. Abant bizlere ilkbaharda bambaşka manzaralar sunuyor. Baharın gelişini, sıra sıra açan çiçekler müjdeliyor. Sonra buz tutmuş Abant Gölü, o eşsiz güzelliğini tüm saydamlığıyla gözler önüne seriyor. Bize de tabiatın kucağında, hiç bitmesini istemeyeceğimiz bu eşsiz zamanları yaşamak kalıyor.

Abant Camping, Abant'ın müthiş doğasında huzurlu bir tatil vaad ediyor. Eğer siz de doğanın kalbinde farklı bir tatil yaşamak istiyorsanız;

admin@abantcamping.com

0541 360 61 14

Abant Gölü, Göl Kenarı (500 m.)

İletişime Geçin.
Anında İletişim
Tatilinizi birlikte planlayalım !